بهینه سازی موتورهای جستجو

پرتوشید با داشتن تیمی قوی در زمینه ارائه خدمات سئو (SEO) می‌تواند به خوبی شما را در مسیر بهینه کردن وبسایت کسب‌وکارتان یاری کند. سئو جزو روش‌های است که نرخ‌ بازگشت سرمایه یا ROI بالای دارد و با سرمایه‌گذاری نسبتا کم امکان افزایش فروش محصول یا خدمت شما را فراهم می‌کند. همچنین از مزیت‌های دیگر استفاده از خدمات سئو می‌توان به بالا رفتن آگاهی از برند اشاره کرد.
اگر میزان ترافیک وبسایتتان به طور ناگهانی کم شده، تعداد تماس‌ها و فروشتان کاهش یافته یا سایتی تازه ‌تاسیس دارید و می‌خواهید به صورت آنلاین جایگاه خوبی پیدا کنید اکنون در نقطه درست ایستاده‌اید؛ با مشاوران سئو ما تماس بگیرید. 

پرتوشید کدام بخش از خدمات سئو ( SEO ) را ارائه می‌کند؟

هیچ بخشی از سئو نیست که ما نتوانیم از پس آن بربیاییم. خدماتی که ما در زمینه سئو ارائه می‌دهیم:


سئو درون صفحه یا On-Page

تحقیق کلمات کلیدی
سئو تکنیکال

سئو برون صفحه یا Off-Page
سئو وبسایت فروشگاهی

خدمات سئو درون‌ صفحه یا On-page

لینک‌سازی داخلی، سئو محتوایی و ساختاربندی آدرس‌های صفحات و مواردی از این دست باشد و رعایت الزامات آن جزو سئو درون‌صفحه محسوب می‌شود. ما در کنار ارائه خدمات سئو درون صفحه یا On-Page خدمات تولید محتوا از جمله تولید محتوای متنی سئو‌شده نیز ارائه می‌دهیم.

خدمات تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی اساس سئو را تشکیل می‌دهند. ما با به‌کارگیری به‌روزترین روش‌های تحقیق کلمات کلیدی خشت اول در ارائه خدمات سئو را دقیقا طوری بنا می‌کنیم که خیالمان از انجام مراحل آینده راحت باشد. 

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال بخشی از بهینه‌سازی تجربه کاربری (UX) برای موتورهای جستجو است که باید به شکل موازی با بخش‌های دیگر صورت بگیرد. مهم‌ترین هدف پیاده‌سازی سئو تکنیکال بهبود سرعت بارگذاری وبسایت و راحت کردن کار موتورهای جستجو برای خزش و ایندکس کردن بهینه صفحات است. شما می‌توانید انجام این مرحله پیچیده از بهینه‌سازی موتورهای جستجو را به تیم باتجربه ما بسپارید.

خدمات سئو برون ‌صفحه یا Off-Page

 پس از پیاده کردن خدمات سئو دورن صفحه باید به سراغ پیاده‌سازی تاکتیک‌های سئو برون صفحه سایت خود بروید. ما با بررسی دقیق وبسایت پیش‌بینی ‌می‌کنیم چه زمانی و کجا باید از تکنیک‌های مختلف سئو برون صفحه استفاه کنیم. انجام این مراحل کاملا نیازمند تخصص است، چرا که گوگل حساسیت‌ بسیاری نسبت به لینک‌هایی که خارج از صفحات وبسایت شما به آن‌ها داده می‌شود نشان می‌دهد.

خدمات سئو وبسایت فروشگاهی

یکی از بالاترین رقابت‌های موجود برای کسب جایگاه بهتر در گوگل میان سایت‌های فروشگاهی شکل می‌گیرد. به همین دلیل امروزه بهینه کردن چنین سایت‌هایی نیازمند دانش تخصصی  است.  مفاهیم سئو به طور کلی برای وبسایت فروشگاهی  با دیگر انواع وبسایت‌ها تفاوتی نمی‌کند، اما زاویه دید که باید نسبت به بهینه کردن این سایت‌ها برای موتورهای جستجو داشت کاملا متفاوت است.

هزینه سئو سایت

هزینه سئو کردن هر وبسایتی با توجه به عومل مختلفی که همگی وابسته به وضعیت اولیه وبسایت و کلماتی که مشتری می‌خواهد در آن‌ها رتبه بگیرد دارد. به همین دلیل نمی‌توان قیمت مشخصی را برای سئو کردن تمام وبسایت‌ها پیشنهاد داد. برای مطلع شدن از هزینه‌ سئو وبسایت خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن‌ها ضمن ارائه مشاوره رایگان به شما در مورد هزینه رتبه گرفتن در کلمات مدنظرتان شما را راهنمایی کنند.
اگر نیاز به متخصص‌هایی برای انجام خدمات مختلف سئو سایت از نوشتن محتوای سئوشده تا بهبود سرعت بارگذاری سایت دارید، ما می‌توانیم برای انجام این امور درکنار شما باشیم.