دیجیتال مارکتینگ

پرتوشید در ارائه‌ خدمات دیجیتال مارکتینگ پویا و کامل عمل می‌کند. در اینجا ما متکی به ‌مهارت‌های فرد نیستیم، در حالی که تک‌تک‌مان به سهم و توانایی‌های خود در پیشبرد پروژه‌ها موثریم. در این بخش از ارائه خدمات ما به قابلیت‌های خود در ارائه سرویس‌هایی مانند تولید محتوا، سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ایمان داریم.
از جمله وجه تمایز‌های ما این است که محدود به ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به شرکت‌هایی در زمینه‌های کاری خاص نیستیم، بلکه در یک فضای پویا تیم ما مایل به مواجه شدن با چالش‌های مختلف در زمینه‌های کاری گوناگون است.
 
بسیاری از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با ارائه راهکارهای تکراری و سنتی برای مشتری‌های خود در واقع هیچ تمایزی برای آن‌ها ایجاد نمی‌کنند؛ در حالی که بحث نه در فضای بازاریابی اینترنتی که به طور کلی در هر زمینه دیگری از کسب‌وکار بر سر تمایز است. شما تا زمانی که تمایز نداشته باشید به چشم مشتریان خود نخواهید آمد. بسیار عالی! اما تمایز چگونه ایجاد می‌شود؟ به یاد داشته باشید که ایجاد تمایز نیازمند تخصص است. با ارائه چارچوب‌های از قبل آماده که ارائه آن‌ها برای هیچ کسب‌وکاری از یکدیگر متفاوت نیست نمی‌توان تمایز ایجاد کرد. ما در پرتوشید با سفارشی‌سازی خدمات خود برای مشتریان پس از انجام تحقیقات بازاریابی، به بهترین نحو راهکارهای خود را برای پیشرفت هرچه بیشتر کسب‌وکار در مدت زمانی کوتاه‌تر ارائه می‌دهیم؛ به ما بگوئید زمینه کاری کسب‌وکارتان چیست، راهکار و اجرای آن را تحویل بگیرید.

چگونه همکاری با شرکت بازاریابی اینترنتی رشد کسب‌وکار را به همراه می‌آورد؟

مستقل از مکان و زمان همکاری با شرکت‌های بازاریابی اینترنتی، باعث گسترش یافتن بازار هدف شما می‌شود. مهم نیست کسب‌وکاری کوچک را اداره می‌کنید یا یک کسب‌وکار بزرگ؛ شما به بازاریابی اینترنتی نیاز دارید.
تا زمانی که حضور فعال در فضای مجازی داشته باشید مشتری شما را پیدا خواهد کرد. بخش مهمی از استراتژی‌های شما باید به نحوی باشد که مشتری به سراغ شما بیاید نه بالعکس. و این نیازمند پیاده‌سازی بازاریابی کششی برای هرکسب‌وکار منطبق با زمینه کاری آن است.

خدمات بازاریابی دیجیتال پرتوشید

پرتوشید در زمینه‌های کاری زیر می‌تواند به شما خدمات بازاریابی دیجیتال ارائه بدهد:
خدمات دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای خلاقانه

محتوا پادشاه است! حتما با این عبارت برخورد داشته‌اید. شاید تا حدودی این جمله در فضای دیجیتال درست باشد اما آیا هر محتوایی؟ قطعا خیر. محتوایی مستحق این عنوان است که خلاقانه باشد. فرقی نمی‌کند محتوایی که تولید می‌کنید محتوای تصویری است یا متنی، خلاقیت باید اساس کار را تشکیل بدهد. ما در پرتوشید دو نوع خدمات تولید محتوا ارائه می‌دهیم:

محتوای تصویری: این نوع محتوا به خوبی می‌تواند با مخاطب ارتباط برقرار کند. علاوه بر آن پتانسیل بسیاری دارد که به شکل ویروسی در بستر اینترنت منتشر شود. ما به خوبی از پس ارائه این خدمات از نوشتن سناریو‌های مختلف ساخت ویدئو تا به اجرا درآوردن آن‌ها به شکل‌های مختلف از جمله موشن گرافی و غیره برمی‌آِییم.
محتوای متنی: محتوای متنی اساس سئوی سایت شما را تشکیل می‌دهد. بدون محتوای خوب نمی‌توانید در موتورهای جستجو سایت خود را بهینه کنید. امروزه موتورهای جستجو در حال حرکت به سمت نشان دادن محتواهای متنی که برای کاربر ارزشمند باشد پیش می‌روند.
 

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اگر آماده گسترش دادن مخاطبان خود در شبکه‌های اجتماعی هستید ، به تیمی خلاق که هم به لحاظ ایده‌پردازی و تدوین استراتژی و هم به لحاظ اجرا درآوردن این ایده‌ها و استراتژی‌ها، خبره باشند، نیاز دارید. یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ که تیم ما به خوبی آن را ارائه می‌دهد، خدمات بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است. ما اهداف را برای کسب‌وکار شما مشخص می‌کنیم، تحلیل رقبا را انجام می‌دهیم و پس از به اجرا درآوردن ایده‌ها و استراتژی‌ها به خوبی آن‌ها را آنالیز می‌کنیم تا زنجیره‌های چرخه رشد کسب‌وکار شما، بدون هیچ نقصی به یکدیگر متصل شوند.

بهینه‌سازی موتور‌های جستجو

با انجام کارهایی مانند تحلیل اولیه وبسایت، تحقیق کلمات کلیدی و نوشتن محتواهای بهینه شده به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا ورودی ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهند.

در بهینه سازی موتور جستجو؛ با هدف قرار دادن کلمات کلیدی به نحو درست و پیاده‌سازی نکات سئوی درون‌صفحه و برون‌صفحه به شما کمک می‌کنیم ترافیک باکیفیت به سایت خود هدایت کنید  و بتوانید بسته به اهداف بازاریابی خود، نرخ تبدیل کسب‌وکار خود را افزایش دهید.