خدمات تبلیغات کلیکی

 
خدمات تبلیغات کلیکی با سرعتی بالا در حال دگرگونی است . شرکت‌هایی که خدمات دیجیتال مارکتیگ را از آژانس‌ها درخواست می‌کنند، خواهان اثربخشی و بازدهی مناسب در اجرای این کمپین‌ها هستند. ما در پرتوشید این دو خواسته یعنی اثربخشی بالا و بازدهی مناسب را با اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغات کلیکی همچون خدمات تبلیغات گوگل ادز و ادنتورک‌های دیگر به خوبی می‌توانیم این دوخواسته شما را برآورده کنیم. جهت برقراری ارتباط با مشاوران پرتوشید با ما تماس بگیرید.
 

تبلیغات کلیکی چیست و چگونه کار می‌کند؟

طبق آمار سایت هاب اسپات، 79 درصد از ماکترها تبلیغات کلیکی را سود‌آور توصیف کرده‌اند و تقریبا 62 درصد از کسانی که از خدمات تبلیغات کلیکی استفاده می‌کنند نیز از آن راضی بوده‌اند و اظهار کرده‌اند که سال آینده نیز مجددا بودجه این بخش از فعالیت‌های بازاراریابی دیجیتال خود را افزایش خواهند داد.
آمار بالا به خوبی نشان می‌دهد که تبلیغات کلیکی یکی از بالاترین نرخ‌های بازگشت سرمایه (ROI) را دارد. اما تبلیغات کلیکی چیست؟ 
تبلیغات کلیکی یکی از متداولترین انواع تبلیغات اینترنتی است که در این مدل، تبلیغ دهندگان تنها به ازای کاربرانی که از طریق کلیک بر تبلیغات با آن تعامل می‌کنند هزینه پرداخت می‌کنند.
 

انواع خدمات تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی دارای انواع مختلقی هستند. به طور کلی 9 مدل تبلیغ کلیکی وجود دارد، اما مهم‌ترین آن‌ها در ایران تبلیغات کلیکی گوگلی و تبلیغات کلیکی بنری همسان است.
ما در پرتوشید در زمینه ارائه خدمات تبلیغات کلیکی هر دو این تبلیغ کلیکی پراهمیت در ایران را ارئه می‌دهیم.
  • تبلیغات کلیکی گوگلی: متدوال‌ترین نوع تبلیغات کلیکی در جهان که در نتایج جستجوها مشاهده‌ها می‌شود.
  • تبلیغات کلیکی بنری همسان: یکی از پراستفاه‌ترین انواع تبلیغات کلیکی در ایران است که تبلیغ‌دهنده تنها به ازای تعداد کلیک بر روی آن باید هزینه پرداخت کند.
 

چرا استفاده از تبلیغات کلیکی بنری به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟

هرچند تبلیغات کلیکی بنری امتحان خود را پس داده‌اند، اما مطمئنا قبل از استفاده از این خدمات می‌خواهید بدانید که استفاده از آن چه مزایایی دارد:
 
  • مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک که توان رقابت در نتایج ارگانیک ندارند
  • افزایش آگاهی از برند با در معرض نمایش قرار گرفتن برند در سایت‌ها
  • داشتن رویه‌ای هدفمند برای کسب مشتری
  • داشتن نتایج سریع در مقایسه با روش‌های ارگانیک
  • امکان ردگیری داده‌ها برای بهبود کمپین
  • امکان شخصی‌سازی کمپین به طور کامل

کسب‌وکاری که خدمات تبلیغات کلیکی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد

یکی از مهم‌ترین بخش‌های اجرای هر کمپین تبلیغات کلیکی در کنار طراحی درست آن، پایش و تحلیل درست داده‌های آن است. پرتوشید پس از طراحی کاملا اصولی کمپین‌های تبلیغات کلیکی مختلف شما؛ از جمله تبلیغات کلیکی گوگلی و تبلیغات کلیکی بنری همسان،  با رصد کردن درست نتایج در مدت زمانی کوتاه، بازدهی کمپین را به حداکثر خود می‌رساند. برای شروع یک تجربه کاری مناسب با تیم پرتوشید می‌توانید با تماس با ما  درخواست مشاوره رایگان بدهید.